Кошик 0 Список бажань 0 Account
Меню

Що таке бакучіол і як він діє

Золотий стандарт догляду для шкіри з проблемами пігментації, акне, постакне, вікових змін та втрати тонусу – речовини ретиноїдної групи. Ретинол, ретиніл пальмітат, ретиніл ретиноат, ретиналь – найбільш популярні формати вітаміну А.
Косметика, що містить ці компоненти, ефективна для роботи з віковими змінами, нерівним тоном, запаленнями, зниженням пружності.
Однак ретинол має особливості застосування, а також може бути протипоказаним. Вагітність, період годування, чутлива шкіра чи непереносимість даного компонента - основні чинники, у яких ретиноїди не включають в догляд.
У таких випадках на допомогу приходить бакучіол – речовина рослинного походження зі схожими показами до застосування без побічних ефектів від ретиноїдів.

Бакучіол – рослинна альтернатива ретинолу, оскільки він впливає на ті ж рецептори, які чутливі до похідних вітаміну А (ретиноїдів). Його часто називають біоретинол. Внаслідок впливу бакучіолу посилюється вироблення структурних білків колагену, ущільнюється та розгладжується шкіра.
Бакучіол - потужний антиоксидант, він має антимікробну дію, регулює виділення шкірного сала, перешкоджає розмноженню Propionibacterium acnes і активно застосовується в антиакне та постакне догляді.

Бакучіол отримують із рослини Psoralea Corylifolia (можна зустріти іншу назву - Babći, бабчі). Він стає альтернативою для власниць тонкої та чутливої шкіри, у періоди вагітності та  лактації.

Бакучіол не підвищує фотосенсибілізацію шкіри, а це означає, що його можна застосовувати всесезонно,

а також у ранкових процедурах догляду. Якщо ви добре переносите ретинол і ваша шкіра адаптувалася до нього, показуючи результати, у літні місяці можна перейти на засіб з бакучіолом і продовжувати терапію.

На відміну від ретинолу, його рослинний аналог не конфліктує із кислотами, вітамінами, пептидами. Тому бакучіол часто поєднують у одній формулі з цими компонентами.
Зручно, що застосовуючи засіб з бакучіолом, немає необхідності розмежовувати його в часі з продуктами, що містять кислоти або інші речовини з активною дією – кислотними пілінгами, пептидними сироватками.
Не потрібен період поступового введення засобу для звикання шкіри, відсутні побічні ефекти (почервоніння, активне лущення шкіри, підвищення чутливості).

Дія бакучіолу у складі продуктів:

  • освітлює пігментацію та запобігає її появі
  • заспокоює
  • має протизапальний ефект
  • відлущує
  • нормалізує секрецію шкірного сала
  • знижує почервоніння та роздратування
  • має антивікову дію
  • стимулює вироблення колагену та еластину
  • має антиоксидантні властивості
  • стимулює клітинне оновлення

Засіб на основі бакучіола, який ви можете ввести у свій догляд у будь-який сезон - сироватка Serum Therapy with Bakuchiol. Це регенеруюча сироватка з бакучіолом, ніацинамідом та гіалуроновою кислотою. Вона запускає процеси регенерації та відновлення, омолоджує, робить контури обличчя чіткішими, а тон шкіри – рівним.
Наносьте сироватку під крем за потребою шкіри або як компонент у процедурах додаткового догляду – під маску.
Сироватку можна використовувати вранці та ввечері. Використання апаратних методик для запровадження концентрату підвищує ефективність дії засобу