Кошик 0 Список бажань 0 Account
Меню

Як працює гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота - один із найпоширеніших компонентів у сучасній косметології. Ця речовина часто присутня у складах кремів, сироваток, тоніків і навіть шампунів. Так чому ж цей компонент такий популярний?
Розбираємось як працює гіалуронова кислота.

Почнемо з того, що гіалуронова кислота зовсім не кислота в буквальному значенні. Вона нічого не відлущує і не розчиняє, це полісахарид, що входить до складу сполучної тканини.
Основна функція речовини полягає в тому, що вона має надвисоку гігроскопічність, тобто здатна притягувати до себе і утримувати величезну кількість води.

Кожна молекула гіалуронової кислоти здатна утримувати у 600 разів більше молекул води.

Ця властивість робить гіалуронову кислоту незамінним інструментом підтримки гідробалансу в нашому тілі.
Додатково гіалуронова кислота бере участь у синтезі колагену та еластину – а це вже пружність та еластичність шкіри, антивікові впливи на організм комплексно.

У нашому тілі гіалуронова кислота присутня природним образом, вона синтезується природно і підтримує безліч важливих процесів. Кислота полегшує роботу суглобів, регенерує, сприяє загоєнню ушкоджень і ран, стимулює синтез власного колагену та еластину, полегшує доставку поживних компонентів у необхідні системи організму.

Компонент присутній у хрящах та суглобах, очному яблуку, серцевих клапанах, легенях, аорті. При цьому близько 50% сконцентровано у нашій шкірі.

Ближче до 30 років вироблення власної гіалуронової кислоти в тілі людини починає знижуватися і помітні зовнішні зміни: шкіра втрачає еластичність і пружність, з'являються зморшки, сухість. Внутрішні зміни оку не видно, але можуть впливати на самопочуття, рухливість суглобів – перше, що помітно - змінюється якість життя.
Поповнювати дефіцит речовини можна за допомогою біодобавок. Так, гіалуронову кислоту можна застосовувати внутрішньо і позитивний ефект від такого формату доведено численними дослідженнями.
Крім цього, для корекції зовнішніх проявів дефіциту проводять ін'єкційні процедури - для заповнення зморшок, рубців від постакне, як природний філлер у процедурах корекції зовнішності.
І, звичайно, гіалуронову кислоту додають у косметичні засоби – для проникнення трансдермально. Раніше була поширена думка про те, що гіалуронова кислота не здатна проникати в глибокі шари шкіри через великий розмір молекули. І переважно вона підтримувала захисні функції шкіри.
Однак з'явилися технології створення середньо- та низькомолекулярних видів гіалуронової кислоти. Тепер більшість якісних продуктів містять саме такий формат кислоти та працюють із високою ефективністю.

Гіалуронова кислота – повністю безпечний компонент.

Важливо лише простежити, щоб форма кислоти, що входить до косметичних засобів, які ви вибрали, була низькомолекулярною.

У лінійці наших продуктів креми для обличчя містять низькомолекулярну форму гіалуронової кислоти у різноманітних формулах.
Зволожуючий крем Moisturizing Face Cream, крем для шиї та зони декольте Neck and Decollete Correcting Cream, крем для зони під очима Lifting Eye Cream, крем з ретинолом та ефектом біоліфтингу SkinMag Biolifting with Retinol - містять від 2 до 4 різних формул низькомолекулярної гіалуронової кислоти. Регулярне застосування такого крему допомагає доставляти вологу у глибокі шари шкіри та утримувати її. А ще стимулювати вироблення колагену, а значить, підвищувати пружність шкіри, підтягувати овал обличчя.

Сироватка-концентрат SkinMag Serum містить особливу форму низькомолекулярної гіалуронової кислоти, дозволяючи поживним речовинам проникати у глибокі шари шкіри.
Сироватка з бакучіолом Serum Therapy with Bakuchiol містить цілий комплекс різних формул низькомолекулярних кислот та комплексно регенерує, живить, допомагає утримувати вологу.

Гіалуронова кислота входить також до складу відновлюючого тоніка Revitalizing Tonic, до складу сироватки для патчів Hydrogel Patch і золотої маски з колагеном Маска Gold Bio-Cellulose Mask + Collagen & Hyaluronic Acid.
Набір мусових масок на основі морських водоростей Set of Mousse Masks у складі капсул також доповнений гіалуроновою кислотою, у комбінації з морськими водоростями ефект стимулювання виробництва власного колагену значно підвищується.

Крім зовнішнього способу застосування та специфічного (ін'єкції, біодобавки)

отримувати гіалуронову кислоту можна також із їжі.
Найвища концентрація чудодійної речовини в сполучній тканині тваринного походження

- а значить, кісткові бульйони, м'ясні страви з хрящовими ділянками, цілком запечені або тушковані тушки птахів і звичайно, холодець (якщо не тільки раз на рік) - все це приносить користь і допомагає заповнювати депо власної гіалуронової кислоти.

Магній – каталізатор виробництва гіалуронової кислоти в організмі.
Продукти, багаті на магній - авокадо, шпинат, броколі, різні види салату, мигдаль, шоколад, гарбузове насіння - прекрасне джерело мікроелемента життя.
Доповніть косметичний догляд на основі засобів із якісними формами гіалуронової кислоти натуральними біодобавками на основі магнію – і ваша шкіра зміниться.
Чистий магнієвий концентрат Magnesium Drops, питний магній з екстрактами для підтримки імунітету Imunomag, питний магній для балансу нервової системи та здорового сну - Sedamag.
Плюс магнієві ванни та засоби для зовнішнього застосування із високим вмістом природного магнію.

І пам'ятайте, що

гіалуронова кислота притягує воду, яка надходить не лише ззовні – а значить, підтримання водного режиму є важливим фактором для комплексного позитивного ефекту.


Пийте достатньо рідини протягом дня. Сік, чай, кава та інші напої не беруться до уваги. Важлива саме кількість чистої води, яку ви вживаєте щодня.
Норма індивідуальна, але не менше ніж 30 мл на кілограм маси тіла. У спекотну погоду, у періоди підвищених витрат рідини – під час навантажень, стресу, при вживанні кави, алкоголю – збільшуйте споживання води.
Не забувайте зволожувати шкіру не лише обличчя, а й тіла. І будьте чудові.