Кошик 0 Список бажань 0 Account
Меню

Почати з Нового року

Почати з нового року або з понеділка - улюблена обіцянка, і найочікуваніша подія.
Новий рік – як чистий листок. Можливо все, що завгодно, і все у твоїх руках. Всемогутність та мотивація зробити класно, начисто, по-новому.
Класний помічник новорічних починань – це новий блокнот. Краще може бути тільки інста-блокнот. Той, що не просто гарний, а і зручний, логічний, натхненний, незвичайний. Бажаєте такий? Ось він -

My Good Day - здоровий щоденник для справжнього поціновувача якісних блокнотів.

У щільній обкладинці, на товстій металевій пружині, наш блокнот містить понад 250 сторінок для роботи з цілями, wish-листами, списками, з ідеями для привітань та подарунків, з мотиваційними фразами та фразами на будь-який смак.
А ще чек-листи та сторінки з інста фонами, стікери та зручно форматовані сторінки для планів та нотаток – на день, тиждень, місяць.

Родзинка нашого блокноту – 4 блоки, тематично оформлені за мотивами пір року. Блокнот My Good Day містить авторські ілюстрації, розроблені спеціально для нашого щоденника. Кожен сезон містить ілюстрації на тему пори року – зима, весна, літо, осінь. Здорові поради та чек листи також продумані на допомогу здоровому способу життя та для зручності планування справ.
І ось ще

секрет: починати блокнот можна з будь-якого сезону (сторінки не датовані), а отже, не лише січень може стати тим самим стартом нових досягнень.
Заповнювати перші блоки можна у будь-який сезон, а далі – вибирайте сезон відповідно до погоди за вікном – і вперед, за натхненням та healthy звичками.

Блокнот My Good Day може стати гарним подарунком. Доповніть його будь-яким подарунковим набором -і ви станете найдбайливішим дарувальником вечірки.
Або ще ідея: можна купити блокноти найкращим подругам і влаштувати дівич-вечір з wish-листами, побажаннями один одному, плануванням спільних вечорів на місяці вперед.
Доповніть ваш вечір спільними процедурами з розділу INLY Beauty - і це може стати доброю традицією вашої компанії.

Планер My Good Day – не просто блокнот, це partner-in-crime здорового способу життя, помічник формувати та утримувати звички.
А ще джерело ідей і просто супутник гарного настрою, адже ми дуже старались, щоб блокнот вийшов надихаючим.
Не чекайте на понеділок, зробіть собі подарунок просто сьогодні. Тому що найкращий день, щоб почати – якраз сьогодні.
My Good Day - цей мій гарний день кожного дня.