Кошик 0 Список бажань 0 Account
Меню

Корисні біодобавки для суглобів та кісток

Рухливість суглобів, легкість рухів – частина здорового способу життя, важливий чинник якості життя у будь-якому віці.
Думка, що проблеми із суглобами, хрускіт у колінах та ліктях, біль у спині наступають лише у певному віці – не більше, ніж міф.

Дбати про здоров'я опорно-рухового апарату необхідно регулярно протягом усього життя.

Малорухливий спосіб життя, далекий від балансу раціон, стреси та недосипання – фактори неповноцінного живлення зв'язкового апарату, простіше кажучи – все це не корисно для наших кісток та суглобів.
Більше рухатися, приділяти час вправам на розтяжку, повноцінний раціон та якісні біодобавки – ось і весь секрет.
Прогулянки, тренування та вміст тарілки – ваша турбота. А біодобавки – наша :)

Для підтримки зв'язок, хрящів та суглобів біодобавка Комплекс Глюкозамін Хондроїтін МСМ. Розберемося, що це таке та як працює.

Глюкозамін – речовина, яка міститься практично у всіх тканинах нашого організму. Особливо багато його у сполучній тканині, найвища концентрація – у хрящах. Ця речовина – необхідний компонент для якісної амортизації суглобів, коли ми рухаємось. При високих навантаженнях потреба організму в глюкозамін зростає. Його недолік призводить до витончення хрящів, зниження рухливості суглобів, обмеженості в рухах, в результаті - до дегенеративних станів суглобового апарату.

Хондроїтин є природною поживною речовиною, що міститься в різних типах сполучної тканини - хрящах, кістках, зв'язках, сухожиллях. Його структура сприяє затримці води, яка необхідна для здоров'я наших суглобів. Доставка води в сполучні тканини підтримує гнучкість суглобів та пом'якшує їх.

МСМ - це абревіатура від "метилсульфонілметан". Коротко – це природна форма органічної сірки, яка відіграє важливу роль у процесі зниження запалення та болю, і загалом здатна оздоровлювати суглоби.

Глюкозамін, хондроїтин, МСМ - разом ці три компоненти є класом так званих хондропротекторів - речовин, що необхідні нам для підтримки та відновлення суглобів та сполучної тканини.

Наш комплекс доповнений цитратом кальцію, що сприяє нормальній роботі кровоносної системи, необхідний для зрощення пошкоджених кісток та м'язової тканини.
А також містить невелику кількість вітаміну С – він потрібен для підвищення еластичності хрящової тканини, незамінний для синтезу колагену, що також корисно для суглобів. Невелика доза вітаміну Д3 у біодобавці сприяє ефективному засвоєнню кальцію.
Комплекс Глюкозамін, хондроїтин, МСМ варто додавати до основного раціону двічі на рік для профілактики дегенеративних процесів різного походження, особливо якщо ви регулярно займаєтеся спортом, ведете активний спосіб життя, часто відчуваєте фізичні навантаження.
Також комплекс є якісною підтримкою при відновленні після травм та в період реабілітації опорно-рухового апарату – переломів, розтягувань, мікротравм після значних навантажень.

Щільність кісткової тканини забезпечує міцність кісток та зубів людини. Для комплексної підтримки здоров'я та повноцінної функції кісткової тканини потрібна достатня кількість кальцію в організмі.

Кальцій – це макроелемент, який відповідає за формування кісткової тканини , згортання крові, активацію Т-лімфоцитів, нормальну передачу нервових імпульсів, здоров'я серцево-судинної системи.(99% цієї речовини знаходиться в кістках та зубах).
Основну частину кальцію ми отримуємо з їжею. Чим більш продуманий та збалансований наш раціон, тим повноцінніша підтримка кісткової системи.
Недолік кальцію (дефіцит у раціоні, дисбаланс у зв'язку з іншими факторами) можна і варто поповнювати за допомогою біодобавок.
Комплекс Calcium-Magnesium Complex + Vitamin D3 - добавка, яка ідеально доставляє комплекс незамінних мікроелементів до організму.

Цитрат кальцію - форма кальцію, що найбільш легко засвоюється. Зміцнює кістки, суглоби та зв'язки, підтримує здоров'я зубів, регулює роботу м'язів, покращує метаболізм.
Цитрат магнію регулює процеси виробництва та споживання енергії, знижує нервову напругу, покращує якість сну, нормалізує серцебиття, стимулює вироблення гормону, відповідального за транспортування кальцію в кістки.
Холекальциферол (вітамін Д3) сприяє кращому засвоєнню магнію та кальцію, підтримує імунну систему.

Біодобавка, що містить комбінацію кальцій + магній + вітамін Д3 сприяє зміцненню кісткової тканини та профілактиці остеопорозу, зменшенню судом литкових м'язів та забезпечують нормальну роботу серцево-судинної системи.

До чого тут магній?

Магній - це елемент, що бере участь у більш ніж 300 біохімічних процесах в організмі. Найбільша його кількість міститься у кістках – близько 60%.

Решта 40% – в інших тканинах організму. Саме магній підтримує процес засвоєння кальцію. Так що біодобавки з різними формами кальцію часто містять одну з форм магнію.

Найважливіші функції магнію в організмі:

  • впливає на міцність судин, знижує артеріальний тиск, нормалізує серцевий ритм
  • бере участь у створенні молекул АТФ (аденозинтрифосфорна кислота) - тобто, у самому механізмі отримання енергії клітинами
  • бере активну участь у процесі регенерації тканин - загоєння після опіків або порізів потребує достатньої кількості магнію
  • бере участь у метаболізмі вітамінів групи B, вітаміну С
  • сприяє засвоєнню кальцію, впливає на зростання кісток
  • регулює тонус м'язів, сприяє усуненню судом.
  • взаємодіє з інсуліном, сприяє його проникненню в клітини – бере участь у процесі регуляції рівня глюкози.

Біодобавка магнію у формі магнію хлорид доступна в декількох варіантах.:
Magnesium Drops та Detoxmag - розчин хлориду магнію у чистому вигляді;
Imunomag та Sedamag додатково містять рослинні екстракти для підтримки імунної та нервової систем.

Регулярний прийом натуральних біодобавок надає комплексну підтримку організму, покращує якість життя, наповнює енергією.