Кошик 0 Список бажань 0 Account
Меню

About INLY

Прямо зараз починається наша з вами історія. Історія про турботу та кохання, про красу та здоров'я. Історія про сяючу шкіру і доглянуте волосся, про тіло, повне енергії. І про турботу, яку ви можете подарувати тим, кого любите.

Давайте познайомимося ближче.

Ми – компанія Ekobiz. Створюємо органічні продукти для здоров'я, краси обличчя та тіла, тонусу та гарного настрою на основі компонентів, подарованих самою природою.

Більше 20 років ми робимо те, що любимо, і перетворюємо наші знання на продукти для всієї родини.

Ми росли, ставали більшими, пізнавали нове. Сьогодні ми поєднуємо в один дорослий бренд INLY наші улюблені лінійки: Spani, Magnesium Goods, Бішофіт Mg++.

Spani - бренд б'юті продуктів із власною історією. Це бренд косметики для домашнього та професійного догляду. Ми доповнили та оновили наші бестселери для обличчя та тіла. У лінійці продуктів Spani ви можете підібрати повноцінні програми за потребою шкіри для будь-якого віку.

Magnesium Goods – продукти на основі природного магнію для турботи про всю родину. Базові продукти із найвищим вмістом магнію допомагають зберегти здоров'я, підтримати імунітет, наситити організм магнієм. Лінійка SkinMag - це топові продукти для шкіри обличчя, HairMag - краса та здоров'я вашого волосся. Ми вклали свою експертизу до складу кожного продукту, вибираючи комбінації ефективних натуральних компонентів.

Бішофіт Mg++ - це батько всіх наших брендів, відправна точка продуктів для здоров'я на основі природного бішофіту. Ми цінуємо витоки та продовжуємо випускати наші класичні продукти, удосконалюючи підходи до виробництва.

Сьогодні з'явилися нові продукти-зірки у загальній лінійці. Серія біодобавок випускається під молодим брендом INLY. І це лише початок.
 

Ми любимо кожен наш продукт і створюємо його як для себе.

Вся наша продукція сертифікована за стандартами GMP (Good Manufacturing Practice). Це міжнародний стандарт якості, який підтверджує, що продукція виробляється в умовах, що виключають потрапляння сторонніх речовин, має необхідний хімічний склад і упакована належним чином - тобто зберігає свої властивості протягом усього терміну придатності.

Компанія Екобіз – партнер з історією багаторічної співпраці та зростання для багатьох експертів краси та естетики по всій Україні та за її межами. Наші оптові клієнти – дуже різні за розмірами професіонали б'юті індустрії, об'єднані цінностями високої якості та любов'ю до результатів клієнтів.

Ми також співпрацюємо за напрямом контрактного виробництва Private Label – за готовими рецептами або допомагаємо з розробкою складів з нуля.Основа нашої філософії: турбота.

Турбота про здоров'я, красу, молодість. Турбота про себе та про близьких.

Природні компоненти, сучасні методики та технології виробництва, екологічність рішень, високі стандарти якості, естетичні продуктові рішення, комфорт у кожному дотику – так ми бачимо важливі принципи і так ми робимо.

Ми робимо лише те, що любимо. Нічого зайвого.

Турбота – це кохання.