Кошик 0 Список бажань 0 Account
Меню

Робота зі стресом у домашніх умовах

Тривалий стрес погано впливає на здоров'я та самопочуття, перешкоджає повноцінному відновленню, порушує природні процеси у тканинах організму.
Сліди стресу проявляються на обличчі, позначаються на якості шкіри.
Нам усім зараз потрібно подбати про себе, приділити увагу домашнім процедурам, додати до свого режиму ритуали для відновлення та балансу.

Режим
Основа для підтримки організму при навантаженнях, підвищеної тривожності, за умов невизначеності.
Як би не було складно,

намагайтесь вставати і лягати одночасно, повноцінно харчуватися, підтримувати водний режим.

Звичні прийоми їжі (2 або 3 основних плюс опціонально 1-2 додаткових) також бажано рівномірно розподілити протягом доби. Оптимальна перерва між основними прийомами їжі 4-5 годин. Продумайте свій раціон на день, візьміть їжу із собою, якщо не буде можливості повноцінно поїсти серед дня. Майте запас поживних здорових снеків із собою.
Пийте достатньо і регулярно. Мінімізуйте солодке, будьте обережні з кавою.
Основну порцію поживних речовин та незамінних мікроелементів важливо отримувати з їжі.
Режим роботи та відпочинку – основа для вашої енергійності, здатності повертати резерв, якості процесів в організмі. Відокремлюйте роботу та відпочинок, виділяйте час для прогулянок на свіжому повітрі. Навіть 10 хвилин додаткового "дихання" свіжим повітрям - плюс у скарбничку резервів тіла.

Сон
Здоровий природній відпочинок для всіх систем організму. Саме

під час сну запускаються основні процеси відновлення та оновлення, anti-age процеси, мозок обробляє отриману за день інформацію, нервова система відновлює резерв.

Якісний сон - один із найважливіших факторів для здоров'я та довголіття.
У періоди підвищеної тривожності намагайтеся відпочивати за будь-якої можливості. Навіть короткий 10-хвилинний сон (або навіть можливість полежати) може освіжити та надати підтримку системам організму.
Якщо ви маєте проблеми із засинанням або сон протягом ночі уривчастий, неповноцінний - прийміть перед сном магнієву ванну.
Вибирайте ароматну процедуру - з Хвойний екстракт з мінералами та мікроелементами, Кристалічний концентрат, Magnesium Flakes Bubble Bath IMMUNO. Кристали Мінеральні "Антистрес" - розслаблююча ванна на основі морської солі з мінералами Мертвого моря та композицією натуральних олій.
Або відпочиньте у прозорій воді, тоді вам підійдуть магнієві пластівці. Magnesium Flakes або Epsom Salt.

Пам'ятайте, що температура води не повинна перевищувати 38 градусів, поринаємо у ванну до лінії серця, тривалість процедури не більше півгодини.
Якщо у вас немає можливості прийняти загальну ванну, зробіть ванночку для ніг. Будь-який продукт з магнієм підійде для такої локальної процедури і також призведе до нормалізації сну.
Навіть одна процедура допоможе добре виспатися. Для стійкого позитивного ефекту магнієві ванни краще приймати курсом – від 5-7 до 10-12 процедур раз на 2-3 дні. Далі - за бажанням або потребою можна побалувати себе ванною на ніч аби допомогти заспокоїтися після складного дня.
Покращує засинання масаж шийно-комірної зони з магнієвим гелем Magnesium Gel. Якщо мерзнуть ноги, можна перед сном зробити розтирання стоп із магнієвою олією Magnesium Oil - теплі ніжки плюс розслаблення від масажу – і ви зможете спокійно заснути та відновитися.

Фізична активність
Намагайтеся більше рухатися. Прості побутові дії такі як, легке прибирання, миття посуду, розкладання речей по місцях, приготування їжі - це плюс до підтримки організму.

Прогулянка - звичайнісінька ходьба, навіть спокійним кроком - відмінна альтернатива сидінню, пересування на авто, особливо якщо ви багато сидите або стоїте у зв'язку з роботою.

Заведіть звичку ходити вранці і перед сном, а також відразу після їжі.
Якщо є можливість – додайте регулярний фітнес, від 30 хвилин на день. Навіть звичайнісінька ранкова гімнастика - гідний внесок у справу відновлення після стресу.
Можна робити невеликі сесії на розтяжку протягом дня або після роботи – так у м'язи надходить більше кисню, виводяться продукти метаболізму. Вправи на розтяжку допомагають заспокоїтися та розслабитися.
Ходіть сходами замість того, щоб їздити на ліфті, хоча б один раз на день.

Підтримка
Тримайте контакт із близькими людьми, виділяйте час для спілкування. Обговорюйте те, що вас турбує, і підтримуйте близьких людей.
Спілкуйтесь, проводьте час разом, обіймайте та висловлюйте свою турботу.

Робіть перерви від читання новин та споживайте контент, який надихає чи викликає позитивні емоції.

Найбільші емоції - це радість і спокій.
У той самий час найдеструктивніша для організму емоція - тривожність.
Комплексний підхід до звичок та щоденних дій допоможе вам мінімізувати збитки від тривалого стресу.

Тілесні практики
Ті б'юті ритуали, які здаються неважливими, коли фактор стресу впливає сильно.
Однак спробуйте не відмовлятися від ранкових та вечірніх процедур, до яких ви звикли. Очищення-тонізація-зволоження шкіри обличчя не займе багато часу, але допоможе повернути відчуття "нормальності", а ще - це час, коли можна думати лише про практичні речі. Доповніть звичну процедуру ранкової турботи про шкіру невеликим масажем – за допомогою скребка Гуаша або просто руками. Після очищення та тонізації, використовуючи масло для масажу або крем Multifunctional Massage Cream, пройдіться основними масажними лініями - від центру обличчя до периферії, знизу вгору по лобі, зверху вниз по шиї - для лімфодренажного ефекту.

Навіть п'ять хвилин, приділені вами масажу обличчя щодня, допоможуть підбадьоритися, підняти настрій, перейти на приємні відчуття.






Бонус - лімфодренаж і ліфтинг ефект, поліпшення кровообігу, доставка поживних речовин із продуктів наступних етапів догляду у глибші шари шкіри.
Не забувайте приділити увагу шкірі тіла. Після магнієвої ванни та після душу теж нанесіть зволожуючу емульсію, магнієвий лосьйон або масажний крем.
М'якими рухами масажуйте шкіру до повного всмоктування засобу. Якщо є можливість - зробіть маску для тіла (наприклад, обгортання, що зігріває з Mask Hot Lifting Chocolate) або проведіть локальну процедуру для рук.
Процедура повноцінного масажу, локальний масаж або самомасаж, нанесення засобів для догляду, водні процедури – все це нескладні інструменти для піклування про самопочуття, дії для відновлення та підтримки організму.

Нічого не робити
Нашому мозку теж потрібний відпочинок. Дозвольте собі іноді взагалі нічого не робити. Не читати, не дивитися кіно, не переглядати соцмережі, не думати про тривожне, не планувати – просто бути. Спочатку може здатися дискомфортно чи навіть складно. Але все одно намагайтеся дати можливість просто посидіти спокійно. Якщо практикуєте медитацію – чудово, це те, що потрібно. А якщо ні – поставте таймер на 10 хвилин і просто побудьте. Ваш організм обов'язково віддячить вам додатковою енергією, якісним сном, гарним настроєм