Кошик 0 Список бажань 0 Account
Меню

Ретинол - актив для оновлення та сяяння шкіри

Той-самий-ретинол, який у всіх на вустах. Одна з форм вітаміну А, речовина з активною дією, перетворює звичайні косметичні засоби на магічно дієві джерела молодості та сяяння шкіри.
Засоби з ретинолом стають все більш популярними та затребуваними.
Кому показані такі засоби та як їх правильно застосовувати?

Ретинол - найпоширеніша назва речовин ретиноїдної групи. Форм ретинолу багато. Існує ланцюжок перетворення однієї форми на іншу - до тієї, яка засвоюється безпосередньо рецепторами, чутливими до речовини.
Ретиніл пальмітат, ретиніл ретиноат, ретинол ацетат/ретинол/ретиналь, ретинальдегід/ретиноєва кислота.

Будь-яка форма ретинолу, потрапляючи в шкіру, поступово змінюється до ретиноєвої кислоти, яка засвоюється. Чим далі форма від кінцевого формату – тим м'якше працює засіб. І навпаки, засоби, що містять ретиноєву кислоту у чистому вигляді, працюють найбільш агресивно.

Вважають, що ретинол - компонент для anti-age терапії. Тобто продукти, що містять цей актив, варто застосовувати лише з певного віку.
Це не зовсім так. Антивіковий ефект від регулярного застосування ретинолу незаперечний. Але є інші стани шкіри, при яких речовини ретиноїдної групи мають явний позитивний вплив.

Які проблеми вирішує ретиноїдна група

 • Втрата тонусу шкіри, тьмяність
 • Фотостаріння
 • Пігментація, нерівності шкіри
 • Розширені пори
 • Надмірне виділення себуму
 • Зморшки, включаючи досить виражені
 • Акне, постакне
 • Зниження пружності та еластичності

Показання до застосування ретинолу досить широкі. Тому зараховувати засоби з ретинолом виключно до групи антивікових не зовсім коректно.
Призначення продуктів ретиноїдної групи може бути ефективним як для роботи з проблемами акне (і його наслідками) у 18-20 років, так і для усунення перших ознак старіння після 30-35 років.

Вік перестав бути чинником призначення з ретинолом. Наявність однієї чи кількох проблем, з якими цей засіб активно справляється - так.

Протипоказання до ретинолу
Їх небагато, незважаючи на високу активність компонента.
Чутливість шкіри не є прямим протипоказанням. Так само, як купероз чи розацеа. У деяких випадках вони є факторами призначення продуктів ретиноїдної групи.
Найчастіше протипоказані засоби з ретинолом у станах вагітності та годуванні груддю. Або у разі індивідуальної непереносимості речовини.
У разі, коли формати ретинолу не підходять для вирішення проблем зі шкірою, рекомендовано використовувати засоби на основі бакучиолу – рослинного компонента з подібними ефектами застосування, з доведеною ефективністю.

Як правильно застосовувати засоби з ретинолом

Ретинол – компонент із досить агресивною дією. Він активно стимулює оновлення клітин, покращує клітинний метаболізм. У період застосування засобів з ретинолом шкіру необхідно захищати від ультрафіолету – обов'язково наносити вранці засіб зі spf – весь період, поки ви використовуєте засіб з ретинолом регулярно.

Побічні ефекти від застосування ретинолу: почервоніння шкіри, лущення, у деяких випадках – пігментація.

Засоби з ретинолом використовуються у вечірньому догляді – за 1-2 години до відходу до сну. Вітамін А засвоюється якнайкраще саме вночі.
Оскільки компонент має досить агресивну дію, слід вводити продукти з ретинолом поступово. Перші 1-2 тижні раз на 3 дні, потім 1-2 тижні через день, і лише на 4-5-му тижні використання можна застосовувати засіб щодня. Залежно від чутливості шкіри конкретні інтервали звикання є різними, їх підбирають індивідуально.
Якщо вводити ретинол дуже швидко, може виникнути бурхлива реакція шкіри - значне почервоніння, лущення, навіть свербіж. У такому випадку необхідно зробити паузу та припинити використання засобу з активом на 4-5 днів, потім знову почати вводити його поступово.

У перші тижні використання засобу з ретинолом може виникнути відчуття погіршення стану шкіри. З'являються нові елементи запалень, нерівності тону, почервоніння. Це є нормальний етап роботи активу. Відбувається робота із застійними явищами, закупореними порами, шкіра починає процес перетворення та оновлення. Через 4-6 тижнів ситуація вирівнюється і далі - лише покращення та прогрес стану шкіри.

Повне оновлення для клітин шкіри може тривати кілька місяців. Тому ідеально починати застосовувати засіб ретиноїдної групи восени - у вересні-жовтні та закінчувати у квітні-початку травня. Ретинол посилює фоточутливість шкіри, тому весь період терапії застосовуйте засіб із захистом від ультрафіолету вранці перед виходом на вулицю будь-якої погоди.

Ретинол добре комбінується з вітаміном С. Якщо ви бажаєте паралельно ввести у свій догляд один із засобів з вітаміном С - сміливо комбінуйте.
Засоби з кислотами (включаючи процедури карбокситерапії) слід комбінувати з ретинолом акуратно. Використовуйте перерви між засобами з агресивними активами – щонайменше 24 години (а краще 48 годин). Все залежить від ступеня чутливості шкіри.
У разі чутливої шкіри комбінувати ретинол з продуктами з кислотами все ж таки не варто.

Результат від регулярного (тривалого) застосування засобу з ретинолом:

 • Підтягнута сяюча шкіра
 • Звужені пори
 • Помірне виділення себуму
 • Менш виражені зморшки
 • Підвищення пружності та еластичності шкіри
 • Рівний тон, зменшення пігментації, слідів постакне
 • Ліфтинг ефект, більш чіткий овал обличчя

У нашій лінійці є засіб із ретинолом - SkinMag Biolifting with Retinol. Це крем для обличчя з ефектом біоліфтингу.
Даний продукт містить одну з м'яких форм ретинолу - ретиніл ретиноат. Це інноваційна формула, що містить комбінацію ретинолу та ретиноєвої кислоти в інкапсульованій формі. Потрапляючи в шкіру, ретиноєва кислота починає одразу працювати, а ретинол поступово, повільно засвоюється і трансформується, завдяки чому засіб працює м'якше, ефект фотостаріння знижений. Тому цей продукт зводить до мінімуму побічні ефекти від застосування засобів ретиноїдної групи.

Крем SkinMag Biolifting with Retinol можна відразу вводити в щоденний догляд, не побоюючись почервоніння та лущення.

Ретиніл ретиноат у 8 разів сильніший, ніж звичайний ретинол, що стимулює виробництво власного колагену.

Крем містить комплекс різних форм гіалуронової кислоти, включаючи низькомолекулярну форму, що дозволяє активним компонентам проникати у глибокі шари шкіри, утримуючи вологу, стимулювати синтез колагену та еластину, надавати омолоджуючу та тонізуючу дію, покращувати структуру шкіри.
Крім того, крем з ефектом біоліфтингу містить сквалан, олію ши, лецитин – для глибокого живлення та відновлення шкіри. А також ферулову кислоту та екстракт чаги – потужні компоненти з антиоксидантною омолоджуючою дією.
Тому наш продукт рекомендований для роботи з першими ознаками старіння (після 25 років) та для регулярного догляду для зрілої шкіри.