Кошик 0 Список бажань 0 Account
Меню

Тонік для обличчя: як правильно користуватися і навіщо він потрібен

Очищення та зволоження - зрозумілі етапи догляду, їх необхідність очевидна, а підбір засобів не складний. А між ними – тонізація. Чи можна пропускати цей етап? Для чого потрібні тоніки і яку функцію вони виконують – розбираємося на даному матеріалі.

Тонік - засіб на водній основі, часто прозорий або напівпрозорий, застосовується відразу після очищення перед нанесенням сироватки або крему.

Основна функція тоніка – вирівнювати ph шкіри після вмивання. Залежно від активних компонентів, додатково тонік може зволожувати, чинити антибактеріальну дію, освітлювати, вирівнювати тон обличчя, звужувати пори, омолоджувати. І всі тоніки готують шкіру до наступних етапів догляду.

Як правильно використовувати тонік
Після того, як ви провели очищення шкіри звичним засобом, настає черга тоніка.
Існують кілька способів нанесення тонізуючого засобу.

Спосіб 1
Нанесіть невелику кількість тоніка в долоню, зімкніть долоні, розподіляючи засіб на обидві руки, і потім нанесіть на обличчя м'якими рухами, що поплескують. Дайте засобу можливість увібратися в шкіру природним способом.
Це м'який універсальний спосіб нанесення. Підходить для будь-якого типу шкіри.

Спосіб 2
Нанесіть тонік на ватний диск і протріть диском шкіру, рухаючись масажними лініями: від центру чола до скронь, від середини обличчя до периферії, від центру підборіддя до країв щелепи, шию протираємо знизу вгору. Намагайтеся не розтягувати шкіру.
Такий спосіб нанесення тоніка завершує етап очищення, видаляючи залишки засобів, а також стимулює мікроциркуляцію, що сприяє кращому проникненню поживних речовин у шкіру.

Спосіб 3
Нанесіть необхідну кількість тоніка на косметичну серветку і прикладіть серветку до обличчя на півхвилини-хвилину. Це найбільш делікатний спосіб – для чутливої, роздратованої шкіри або шкіри із запаленнями.
Такий спосіб унеможливлює додаткове очищення, але дає м'яке насичення поживними речовинами, не дратуючи додатково шкіру.

Намагайтеся не наносити тонік на вологу шкіру, щоб вода, що знаходиться на поверхні, не перешкоджала проникненню активних компонентів продукту.
Після повного поглинання шкірою тоніка можна приступати до наступного етапу догляду - нанесення сироватки, крему або маски залежно від етапів вашої процедури б'юті.

Тонік необхідно наносити щоразу, коли ви проводите процедуру очищення – тобто і вранці, і ввечері.

Не забувайте наносити тонік на зони шиї та декольте – все, що вмиваємо, обробляємо тоніком та зволожуємо (не лише обличчя).

У нашій лінійці представлені два тонізуючі засоби.
Revitalizing Tonic - відновлюючий тонік для обличчя, шиї та декольте.
Відновлює гідроліпідний баланс, знімає подразнення, живить, підвищує еластичність шкіри, допомагає покращити бар'єрні функції шкіри. Має антиоксидантні властивості, уповільнює старіння.
Після застосування відновлюючого тоніка шкіра м'яка, спокійна, пори звужені, тон рівний - шкіра готова до наступного етапу догляду.
Підходить для повсякденного використання, навіть для чутливої шкіри.
Balancing Toner - балансуючий тонік для шкіри обличчя, шиї та декольте.
Містить мінерали Мертвого моря та композицію природних олій. Насичує мікроелементами та антиоксидантами, загоює, живить, відновлює, підвищує пружність.
Balancing Toner допомагає позбутися дрібних недосконалостей шкіри, покращує тонус, освіжає.
Балансуючий тонік можна використовувати як термальну воду - для того, щоб освіжити обличчя протягом дня, а також закріпити макіяж. Продукт оснащений спеціальним зручним дозатором.